Příjem a půjčka

Když se mluví o této záležitosti, je třeba si uvědomit co se tím míní. Míníme tím příjem peněz v pravidelné formě, a to bývá většinou za práci. Nejvyšší příjmy mají většinou ti, kteří fyzicky nepracují a nikdy k tomu neměli sebemenší sklony. Všichni víme, koho tím míním, protože každý jeden z nás je živí. Proto se v době koronaviru nesmělo nic a nikam, ale do práce se muselo, aby nám ti naši hradní páni neumřeli hlady.

Střední příjmy mají ti, kteří pravidelně pracují v provozech. I zde je drsně dodržována zásada, čím méně pracuješ fyzicky, tím více máš peněz. Přesto je situace taková, že některé rodiny mají problém s penězi vyjít a přijde-li nějaká pohroma, musí věc řešit půjčkou. A zde bývá potíž, protože jejich příjem se bance zdá nízký, a jejich zaměstnavateli a státu až moc vysoký.

peníze

Poslední třída v perexu jmenovaná je kapitolou samou pro sebe a je těžké o ní říci cokoli. Tito lidé bud pracovat nechtějí z principu, nebo už k tomu nemají chuť. Nějak se jim není co divit. Lehce si asi spočítají, že týden budou pracovat na lehkoživky zde již jmenované, týden na jiné vrstvy, které zde nelze rozebírat a týden na nájem. Teprve pak na sebe, ale z toho ještě musí různé pojištění a poplatky, je jasné, že zde motivace k práci chybí. Ale to je mimo téma.

My zůstaneme u vrstvy střední, kde dojde k situaci potřeby peněz, které rodina nemá. V bance nedostane nic z výše již jmenovaných důvodů. Co má tedy taková rodina dělat?

bankovky

Je zde jen jedno jediné řešení a tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Existuje zde společnost, která se snaží tímto krokem pomáhat takovým lidem, kteří rychle potřebují půjčit více peněz. A zde se nebavíme o tisícovce do výplaty, ale třeba o sto tisících na opravu střechy. Drobnější opravu, podotýkám.

Nuže, tyto a mnohem vyšší částky jsou poskytovány bez zbytečného protahování, nezřídka do druhého dne. Ostatně si to můžete ověřit a vyzkoušet.