Ta ji asi nemá nikdy


Takže plán na větší rozvoj vaší firmy by tady byl. Nyní je potřeba sehnat podstatnou položku tohoto plánu. Co to asi bude. Samozřejmě, že peníze. Bez peněz do podnikání nelez, je taková pravdivá, i když lidová průpovídka. Ale peníze jste zatím nesehnali. Bankovní úředníci vám odmítli půjčit finanční prostředky na váš plán na větší rozvoj vaší firmy. Co toto rozhodnutí ovlivnilo? Například nějaký negativní zápis v rejstříku, popřípadě zjistili, že možná nemáte dostatečně vysoké příjmy. Ale nyní již víte, jak najít cestu k finančním prostředkům. Oslovíte jinou nebankovní společnost, která má v nabídce produkt hypotéka bez doložení příjmu.

potřebuji hypotéku

Zjistili jste, že hypotéka bez doložení příjmu skutečně je nabízená nebankovní společností, a je to tedy produkt soukromého sektoru. Není to žádná novinka, je poskytován již několik desetiletí. Tento produkt má celou řadu výhod, například nějaký negativní zápis v rejstříku, nebo že možná nemáte dostatečně vysoké firemní příjmy, zde nemusí být překážkou k získání půjčky. Další výhodou je rychlost získání hypotéky bez doložení příjmu, to vám umožní rychleji realizovat plán na větší rozvoj vaší firmy.

půjčka je tady

Tato možnost získat půjčku je určená pro podnikatele, firmy, OSVČ, a účelem je zde skutečně peníze využít pro podnikání. Ale nejen uvedené, také ji zákazník může využít k vyplacení dluhů, například na finanční zprávě, na OSSZ, nebo je zde možnost vyplatit i pro všechny nebezpečné exekuce. Aby byly informace k tomuto produktu ucelené, tak splatnost půjčených finančních prostředků může být až velmi dlouhých třicet let. Ale nesmíte zapomenout na záruku pro tuto společnost a to je, že musíte společnosti ručit nějakou nemovitostí. Nemusíte mít obavy, až půjčené finanční prostředky splatíte, bude uvedené ručení nemovitosti zrušené. Jako podnikatel můžete nyní realizovat váš plán na větší rozvoj vaší firmy a předběhnout vaši konkurenci.