Mobilní domy jako alternativa ke stavbě

Chtěli jste si koupit krásný dům, být s rodinou ve vlastní nemovitosti a užívat si prostoru, zahrady a společného rodinného štěstí? Všechno vám ale zhatily vysoké ceny nemovitostí, možná ještě vyšší ceny materiálů a nemůžete tak ani postavit, ani se jinak hnout z místa, abyste se posunuli svému snu blíž? Existuje zde možnost jako jsou celoroční mobilní domy https://www.lavarohouse.cz/. Lavaro House vám nabídne doslova nepřeberné množství možností. Mobilní domy jsou k dispozici přímo na pobočkách, takže se na ně můžete přijít podívat, prohlédnout si je a rovnou bydlet! V nabídce máme jak úplně nové modely, tak i ty použité, které jsou za příznivější ceny – bude záležet pouze na vás, jakou variantu si vyberete.

Naší značkou je Lavaro. Jedná se o kvalitní celoroční domy, které mají ocelový podvozek. V našem katalogu si můžete prohlédnout konkrétní modely, kde se dozvíte nejen cenu takového domu, ale také jeho stav, informaci o tom, zdali je vhodný k celoročnímu bydlení nebo také detaily o rozměrech či počtu pokojů. Domy lze dodat vybavené i nevybavené, to už bude záležet na domluvě – velká většina se ovšem prodává s vybavením.

Nové bydlení

Pokud byste měli představu o něčem specifickém, můžete si prohlédnout také luxusní celoroční domek, který má nejen moderní vzhled, může k němu být terasa, ale také je velmi funkční. Cena se odvíjí samozřejmě od velikosti domu – bude záležet pro koho dům je, někdy jsou tyto domy perfektním řešením pro seniory, kteří by užili zahrádku, ale už se nechtějí starat o klasický dům – výhodou je, že mobilní dům lze postavit prakticky kdekoli, stačí mu připravit vhodné podloží a můžete si tak postavit například domek pro babičku či rodiče na svém pozemku, budete všichni pohromadě, v případě potřeby se o ně postaráte, ale nemusíte řešit žádnou stavbu domu, složitá povolení a samozřejmě ani ceny materiálu, které jsou nadmíru vysoko.

Krásné pokoje

Pokud byste si chtěli domy projít a zjistit, zdali by vám takové bydlení vyhovovalo, můžete nás navštívit ve třech centrech v ČR. Jedna prodejna je ve Vestci u Prahy, další v Křižanovicích u Brna a třetí naleznete v Sadové u Hradce Králové. Pokud budete mít jakékoli dotazy, nebo budete potřebovat komentář k jednotlivým modelům, naši pracovníci se o vše postarají a provedou vás.