Co vás v Kladně může zaskočit při stěhování

Kladno je známé z historie ocelárnami a těžbou černého uhlí, ale to je jen část pravdy. Ve skutečnosti je zde život na kvalitativně vysoké úrovni díky okolní přírodě, která celé město obklopuje v zalesněném prostoru Přírodního parku Džbán na Ostrovci a na Bressoně a v dalších úsecích lesa podél Kročehlav, sídliště Sítná, v Dubí či v Rozdělově. Máte-li v plánu se sem nastěhovat, budete mít dostatek prostoru na procházky nebo projížďky na kole, které můžete prodloužit až k rozhledně na Kožově hoře nebo k řece Berounce.

kladenská radnice

Nenechte se stěhováním na Kladensku zaskočit

Neseženete dost balicího materiálu – mnohé stěhovací firmy jsou ochotné vám balicí materiál zajistit, buďto prodat, pronajmout anebo darovat jako součást domluvené služby. Řešení je v tomto směru celá řada, a pokud máte pochybnosti, že balicí materiál nedokážete rychle opatřit třeba ze skladů obchodních center, např. jako vyřazené kartonové krabice, domluvte se se stěhováky a nechte si případně i poradit. Využijte osvědčené bublinkové a tenké flexi fólie, což jsou lepší řešení, než staré noviny a časopisy.

přenášení krabic

Nedokážete rozebrat nábytek – stěhovací firmy mají v popisu práce i rozebírat nábytek a opět jej smontovat na novém místě. Můžete je o to požádat i v případě, že potřebujete sestavit nábytek nově koupený z obchodu, anebo jej pouze přemístit v rámci jednoho domu, firmy nebo kanceláří. Součástí těchto prací je i pojištění a tak máte jistotu, že bude práce odvedena poctivě a případné nedostatky se budou řešit v rámci pojistného plnění, i když se jim samozřejmě budou snažit stěhováci ve svém zájmu vyhnout.

Velmi těžké a velké předmětylevné stěhování v Kladně stehovani-mamut.cz svépomocí obvykle naráží na značnou hmotnost některých břemen či jejich velikost a právě to bývá důvodem, proč dáváme profesionálním službám přednost. Pro člověka, který není patřičně trénovaný, může přemísťování starožitného nábytku, trezorů, velkých televizorů nebo akvárií být nad jeho síly a může dojít i k velmi těžkému úrazu.