Pískovací boxy s cyklonem

Naše společnost je specializovaný dodavatel pískovacích boxů (kabin) a rovněž fungujeme jako půjčovna tryskací techniky. Naše produkty uvítá každý řemeslník, který potřebuje u svých výrobků, dosáhnou dokonale čistého povrchu. Povrchu zbaveného rzí, starých barev a perfektně připraveného pro finální úpravu klasickým lakováním či práškovým lakováním.

pískovačka

Kromě služeb půjčovny, provozuje také klasický e-shop, vzorkovou prodejnu, a dokonce provozní zkušebnu. Zájemce o koupi se tak o kupovaném stroji dozví dokonale všechno a vybere si z naší široké nabídky stroj, který splňuje všechny jeho náročné požadavky. Pokud se zákazník nespolehne jen na informace v e-shopu, může navštívit naši provozní zkušebnu. Zde mu bude vysvětlen princip pískování, způsoby správného pískování a také druhy abraziva a vhodnosti jejich použití. A pokud hovoříme o zkušebně, je vám asi jasné, že v rámci tohoto našeho oddělení zákazníkovi vysvětlíme a předvedeme správné pískování, a dokonce jej necháme pískování vyzkoušet, takříkajíc na vlastní oči. Našimi doplňkovými službami a servisem, chceme zákazníkovi ulehčit rozhodování pro vhodný stroj a také ulehčit budoucí práci. V podstatě fungujeme jako takové školící zařízení pro naše zákazníky.

pískovací box

Pískovací kabiny, boxy s cyklonem jsou poměrně moderní a kvalitní přístroje pro úpravu povrchů pískováním. Jde o skříně s otvory pro ruce, ve kterých jsou implantovány rukavice. Když pracovník zasune ruce do otvorů a navleče si rukavice, může do nich vzít tryskací pistoli a svůj obrobek. Pomocí skleněného průzoru, který je chráněn vyměnitelnými foliemi může práci svých rukou dobře pozorovat. Vnitřní prostor pískovacího boxu cyklonem je proti poškození chráněný dostatečně silnou vrstvou práškové barvy, která je odolná i vůči odlétajícímu abrazivu. Zaručuje tak možnost dlouhodobé a dlouhotrvající práce.