platba, payment, western union, spells, magic, magie, magia

paypal, platba, placení, logo, magic, magie, mágia, magia

paypal, esoterika, ezoterika, kouzla, kouzla lásky, astral, výklad tarotu zdarma skrill, moneybookers

 

PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU:


pro Českou republiku a Slovensko: Výklad karet online


 

pro Českou republiku a Slovensko: Škola magie

 

Für Deutschland, Österreich und der Schweiz:  Magie - Oracular Beratung


 

the USA, Canada, Australia and Great Britain: Secret Science Online

 

per l'Italia: Magia

 

5th Dimension

 

 

Skype

Skype Me™!

My status


TajneVedy.cz
on Google+


1467963250erb--pozadi

OKULTISMUS = ESOTERIKA = HERMETISMUS = MAGIE = TAJNÉ VĚDY  (MAGIE SE DĚLÍ NA TAJNOU A ODTAJNĚNOU)

 

Jsme MEZINÁRODNÍ MAGICKOU ON-LINE PORADNOU zabývající se paranormálními jevy, duchy, kouzly (na lásku, ochranu, blahobyt - viz. eshop ověřená kouzla), odstranění  magických postižení (uřknutí, prokletí, očarování, larvy, fantom, energetické upíry, negativní zóny, přivtělené duše). Specializujeme se na odstranění paktů s démony, či jejich přímé posedlosti. Dále se můžete se přihlásit do naší školy magie či na naše kurzy. 

 

"OSUD ZPRAVIDLA NELZE ZMĚNIT - ALE URČITÉ UDÁLOSTI LZE OVLIVNIT..."

 

BOJUJEME PROTI OBCHODU S LIDMI (žen a dětí), který se v poslední době velmi rozmohl.  Více na: http://www.tajnevedy.cz/cz/stop-iluminati/zneuzivani-muceni-a-vrazdy-deti-hobby-evropskych-elit-cr-aktualne/  V současné době je obchod s lidmi nejvýnosnější obchod na celém světě!  Překonal i obchod s drogami a se zbraněmi! Všem obětem nabízím zdarma pomoc ve všech oblastech (jak právní, lékařskou, sociální, magickou atd.), napište mi e-mail na tajnevedy@email.cz a popište mi vaší situaci (nejen ohledně této org. skupiny, rozhodla jsem se celoživotně proti tomuto problému celosvětově bojovat). 

...

 

magie, esoterika, hermetismus, okultní vědy, kouzla, kouzla lásky, výklad karet, věštba, výklad karet online zdarma, věštění, věštba zdarma, uhranutí, prokletí, očarování, voodoo, woodoo, zombie, duch, duše, duchové, přízraky, fantom

 

  • ČIŠTĚNÍ AURY ZDARMA - online služba  (Každá živá bytost má svojí auru. Vaše aura definuje vaší minulost, vaší současnost i vaší budoucnost. Vaše aura určuje, zda budete osamělí, izolovaní nebo obklopeni blízkými. Také určuje, zda budete mít peníze, starosti nebo se vám bude finančně dařit. Vaše aura určuje, zda budete frustrovaní a smutní nebo úspěšní a šťastní! Více na: http://www.tajnevedy.cz/cz/magicka-postizeni-on-line-sluzba/ocista-aury/)

 

  • KOUZLA A RITUÁLY - online služba (Nejběžnější kouzla na lásku – přivolání lásky, upevnění vztahu, návrat partnera, kouzla na roznícení vášně nebo touhy, upevnění věrnosti, odstranění soka v lásce či v obchodních záležitostech, dále si můžete zakoupit kouzla na blahobyt a ochranu, která jsou k dispozici v našich e-shopech: http://www.tajnevedy.cz/cz/eshop-overena-kouzla/amorova_komnata/)

 

  • SÍLA MOCI - JEDNORÁZOVÉ MAGICKÉ ÚKONY = PRVNÍ RYCHLÁ POMOC V KRIZOVÉ SITUACI! online služba (Tyto jednorázové magické úkony jsou zejména pro ty klienty, kteří si nechtějí vztah, či jinou životní oblast zavázat trvalým kouzlem, ale potřebují vyřešit jen MOMENTÁLNÍ krizovou či vypjatou situaci, která v jejich životě nastala. Účinek těchto jednorázových magických zásahů bývá okamžitý či je vyřešen ve velmi krátké době - http://www.tajnevedy.cz/cz/eshop-overena-kouzla/sila-moci/)

 

  • VÝKLAD KARET - online služba (Výklad karet probíhá po e-mailu,  skypu nebo přímo po chatu z našeho webu.  5 otázek vykládáme měsíčně zdarma, včetně zdarma výkladu na magická postižení, více na: http://www.tajnevedy.cz/cz/vyklad_karet_online_sluzby/  instrukce pro online výklad: http://www.tajnevedy.cz/cz/vyklad_karet_online_sluzby/instrukce-k-online-vykladu/  galerie vykládacích karet:   http://www.tajnevedy.cz/cz/vyklad_karet_online_sluzby/galerie-vykladacich-karet/)  Vykládáme karty on-line (5 otázek máme měsíčně zdarma, zdraví nevykládáme). Na základě karetního on-line výkladu lze předcházet některým událostem, zmírnit průběh špatných událostí nebo naopak zesílit účinek těch pozitivních a pro Vás výhodných. Možná na základě on-line karetního výkladu odhalíte i své nové možnosti! Třeba konečně pochopíte sami sebe a třeba pochopíte i své okolí. Zeptat se dá úplně na všechno! Ale my se specializujeme především na partnerské vztahy, na odstranění magických postižení (jako jsou např.: uřknutí, prokletí, očarování, přivtělené duše aj.) a na ochrany proti magickým a negativním vlivům. 

 

  • ODSTRANĚNÍ MAGICKÉHO POSTIŽENÍ - online služba (Odstraňujeme uřknutí, prokletí, očarování, exorcismus – pakty a posedlosti, přivtělené duše, larvy, fantom, energetický upír, negativní zóny, démony aj. Bohužel v dnešní době je zde mnoho takto postižených osob. Ano, zní to jako z jiného světa, ale skutečnost je bohužel taková. Přispěl k tomu také přechod do věku vodnáře. Jednak proto, že se uvolňují tajné informace a část toho co bylo dříve přísně střeženo, je přístupné. To ale způsobuje, že mnoho nezodpovědných lidí si hraje s magií a poškozují lidi kolem sebe. Druhý důvod je jiný. Právě kvůli době vodnáře přichází na pomoc lidem mnoho nových duchovních technik, aby jim umožnily jít duchovním vývojem. A proto se nyní inkarnovalo na zemi mnoho lidských duší, které byly v dřívější době napadené magicky. Chtějí tak využít příležitost zbavit se svého prokletí, očarování, paktů apod. viz.: http://www.tajnevedy.cz/cz/magicka-postizeni-on-line-sluzba/)

 

 

  • TRANSFORMACE/NOVÁ REALITA - PŘETVOŘENÍ SVÉ VLASTNÍ REALITY - online služba (My sami si tvoříme svou vlastní realitu - respektive ten kdo tvoří je - naše mysl a naše emoce! Hmotě vládne mysl!  http://www.tajnevedy.cz/cz/nova-realita/)

 

 

 

  • ŠKOLA MAGIE - online služba (V I. ročníku si ucelíte základní znalosti o esoterice, o duchovních zákonitostech, budete ovládat základní magické pomůcky, naučíte se magicky koncentrovat, astrálně cestovat, seznámíte se s živlovou magií včetně živlových obřadů, naučíte se vidět svojí i auru ostatních lidí, seznámíte se s několika kouzly pro uplatnění v běžném životě, budete umět sami - sobě i jiným diagnostikovat zdraví a některé nemoce si umět vyléčit a mnoho jiného, více na: http://www.tajnevedy.cz/cz/skola-magie-v-praxi-online-sluzba/ )

 

  • KURZY MAGIE - online služba (dvouměsíční kurz výkladu karet, základní kurz esoteriky, kurz astrálního cestování, kurz astrologie v praxi, základní kurz o esoterických pomůckách, základní kurz o Feng shui, kurz kyvadla v praxi, kurz numerologie v praxi, základní kurz reflexní terapie, základní kurz o tatvách, kurz - využijte sílu své myšlenky, kurz - využijte sílu své myšlenky, kurz meditace a mantry, více na: http://www.tajnevedy.cz/cz/kurzy-online-sluzby/ )