Jak vrátit do ložnice vášeň?

Začátky každého vztahu jsou naplněni vášní a chtíčem, který se promítá nejenom v ložnici. Jenže jak společně strávené roky pomalu přibývají, do ložnice jakoby se vloudil stereotyp. A najednou na nějaké milostné hrátky nemáte ani pomyšlení. Celý den jste v jednom kole a večer uleháte do postele s pocitem, že vás stejný kolotoč povinností čeká i následující den. To je pak jasné, že jste rádi, že můžete zalehnout a spát. Čas od času může být takový sexuální půst ve vztahu i k užitku, jenže nic se nemá přehánět. Je tedy možné zažívat stejně vášnivé a intenzivní milování, jako tomu bylo na začátku vztahu? Věřte nebo ne, ale je to skutečně možné! Ovšem za předpokladu, že změníte některé zažité praktiky.

pár na pláži

Slyšeli jste již o poppers? Ptáte se co je poppers https://www.levnypoppers.cz/Poppers-nabidka? Primárně se jedná o čističe na kůži, ovšem už před několika lety bylo zjištěno, že se jedná o silné afrodiziakum. To má příznivý vliv na sexuální libido a mysl. Tento způsob využití pochází od homosexuálních párům, které ho často používali při sexuálních hrátkách. Účinky byly natolik ohromující, že netrvalo dlouho a poppers se objevily i v heterosexuálních ložnicích. Toto afrodiziakum je specifické svým rychlým nástupem účinku, který se pohybuje kolem 30 vteřin. Říká se, že už při prvním použití zažijete rozkoš, o které se vám až dosud nezdálo. Co je na tom pravdy, musíte vyzkoušet sami. Věřte, že určitě nebudete litovat.

Milování tisíckrát jinak

sexuální hračka

Stereotyp se dá z ložnice vyhnat ale i jinými způsoby. Mnohdy postačí, pokud alespoň jeden z páru převezme iniciativu a sexuální akt ozvláštní. Postačí jiný druh předehry, krajkové prádlo či erotické hračky. Uvidíte, že milování bude pokaždé jiné a užijete si ho oba dva. Překvapte svého partnera či partnerku neotřelým nápadem, který jistě dokáže po zásluze ocenit.