Úvěry pro lidi i podnikatele

Začínat život půjčkou, máte to taky tak? Šťastnější z nás samozřejmě půjčkou hned začínat nemusí. Chodí do práce, něco si našetří a pak začínají svůj život už s nějakým „základem“. O půjčce však přemýšlí většina z nás, ať už v době, kdy teprve vstupujeme do života, zařizujeme si první bydlení nebo novou domácnost nebo v pozdějším věku, kdy přichází na řadu placení dětem zájmových kroužků, rekonstrukce domácnosti, oprava bytu nebo domu a tak podobně. Nechceme ani předvídat, co se stává, když se navíc dluhy potkají s dalšími finančním strádáním. To pak nemáme peníze ani na placení běžných výdajů a vzniká závažný problém, který chceme řešit tím, že jednu půjčku zaplácneme druhou.

Některé situace v našem životě si hezky naplánujeme dopředu, ale bohužel nás mohou postihnout i ty, které předvídat nelze. S financemi nám pomůže nebankovní společnost poskytující nebankovní americké hypotéky hypotekybezregistru.cz.

kreslená smlouva, podpis

Jaký je rozdíl oproti bance? Podmínky zůstávají podobné, v případě hypotéky vždy ručíte nemovitostí, ať už svojí nebo pomocí třetí osoby. Z ní získáte určitá procenta – třeba až 70% její odhadní hodnoty.

Doba splatnosti se může pohybovat až v desítkách let – 30 let. Jen si pro půjčku nejdete do banky, ale zvolíte soukromou společnost. Ty jsou navíc tolerantní i k lidem, kteří už mají „něco“ za sebou a mají například negativní zápis v registru dlužníků. Ten totiž získáte poměrně snadno, stačí pár nezaplacených paušálů za telefon, opomenuté splátky a tak podobně a už máte negativní zápis, kvůli kterému vás banka vždy odmítne.

podnikatel, křivka nahoru

Pro podnikatele jsou připraveny podnikatelské úvěry, díky kterým můžete hradit jakékoliv potřeby ve firmě. Touto formou si mohou půjčit jak velké společnosti, tak také drobnější podnikatelé nebo samostatní živnostníci.

Pod názvem se ukrývá ještě jedna výhoda a to ta, že peníze můžete utratit v podstatě jakkoliv, aniž byste museli prokazovat, na co je použijete a to jak v případě spotřebitelského úvěru, tak i v případě podnikatelů, kteří peníze využijí do podnikání, ale naprosto na cokoliv, co s nimi potřebují zaplatit.