Pevné ocelové trubky

Jako dítě jsem moc ráda stavěla různé domečky nebo něco vyráběla. Tuto zálibu mám jistě po mých rodičích, kteří jsou oba architekti. Už jako dítě jsem se ráda dívala na maminku, jak navrhovala dveře pro interiérové místnosti anebo tatínka, který navrhoval ploty a vchodové dveře. Jsem na své rodiče hodně pyšná, protože oba mají cenu, kterou vyhráli na designérské soutěži. A já doufám, že jednou budu jako oni. Mám vystudovanou taky architekturu a dala jsem se na tu samou cestu, jako otec. Navrhuji ploty, ale i venkovní branky. A musím říct, že jsem s tím velmi úspěšná. Už několikrát jsem totiž vyhrála první cenu za mé návrhy.

S ocelovými trubkami se lehce pracuje

Byla jsem nadšená, a to mi právě dodává sílu do mé vysněné práce. Ráda navrhuji ze dřeva, ale i ocelovýh bezešvých trubek, se kterými se velmi dobře pracuje. Jak jistě všichni ví, tak ocel je velmi kvalitní materiál a v dnešní době i velmi žádaný. Mnoho profesí se bez oceli neobejde a jde o jeden z nejpodstatnějších kujných nerostů vůbec. Já sama jsem z bezešvých trubek udělala několik svých návrhů. Moc se mi povedly malé branky, které jsou hodně využívány na zahradách, kde oddělují zahradu od záhonku. Nebo taky mohou sloužit jako dekorace u květin. Není taky výjimkou, že moje ploty působí i jako ohrádky pro malá zvířata. Jsem vždy moc ráda, když vidím své dílo, jak někomu dělá radost.

S kvalitními trubkami jde všechno lépe

Taky se mi z ocelových bezešvých trubek moc povedl dekorativní kočárek, který byl můj umělecké dílo. Kočárek jsem dělala na zakázku jako dekoraci na zahradu jedné známé. Když mi dala popis a náčrt, trochu jsem se lekla. Měla jsem strach, že to nezvládnu, ale nakonec jsem se do toho pustila. Rozhodla jsem se, že zkouškou nic nezkazím. A byla jsem opravdu moc překvapená, když se mi kočárek povedl. Sice nebyl úplně podle plánku, ale díky bezešvým trubkám výtvor působil sofistikovaně a umělecky, že se všem líbil. A já mohla tak v klidu spát. Pokud vás podobné téma zajímá více, můžete se podívat sem na náš web.