Hypotéky bez registru jsou vhodné nejen pro podnikatelský plán

Hypotéka je dlouhodobým úvěrem, jenž je převážně jištěn zástavním právem k nemovitosti. Využít hypoteční úvěr lze účelově, tj. na konkrétní investici do nemovitosti či jiného způsobu financování bydlení. Druhou alternativou je neúčelová hypotéka, tj. kdy jde použít finanční prostředky na cokoliv bez striktního dokládání vynaložené investice.

dohody

Obvykle bývá finančními institucemi poskytnuta hypotéka ve výši okolo šedesáti až osmdesáti procent tržní hodnoty zastavené nemovitosti. Je však i reálné získání hypotečního úvěru až do sta procent hodnoty nemovitosti. V takovém případě však bývá požadováno ještě i ručení prostřednictvím ručitele.

Jakmile dojde k podpisu smlouvy o úvěru a při splnění veškerých podmínek uvedených ve smlouvě, může dojít k okamžitému čerpání hypotéky. Někdy se lze shledat s podmínkou ohledně pojištění nemovitosti.

Finanční produkt mající podstatné výhody

Šanci na hypotéku má v dnešní době takřka každý. Týká se i jedinců, kteří disponují nižší bonitou. Naději mají i ti, co nemají stálý příjem, jenž by bylo možné doložit. A především možnost získání hypotečního úvěru mají i tací žadatelé, kteří mají záznam v registru dlužníků apod.

Velmi výhodný podnikatelský úvěr v podobě hypotéky bez registru disponující mnoha přednostmi. K jakému účelu úvěr slouží? Finanční prostředky slouží pro investici do firemních potřeb, do podnikání apod. Prioritou je rychlé získání peněz.

makléř

Komfort je i v rámci vyřízení, neboť se vše obejde bez složitého papírování, tj. veškeré administrativy apod. Garance nízké úrokové sazby. Volba možnosti dlouhodobého úvěru až na několik desítek let s eventualitou předčasného splacení, které je bez poplatků a sankce.

Splácení hypotéky bez registru je přímo na míru klienta neboli žadatele. Dle individuální možnosti a nezbytnosti, je reálnou možností využití financí jako kontokorentní úvěr. Podstatné je, že se platí vskutku za vyčerpané finanční prostředky za odpovídající období.