Další možná využití bublinkové fólie, kromě balení věcí při stěhování

Sezonní oblečení a boty – ukládání sezonních svršků vyžaduje dostatek skladovacího prostoru, ovšem lze jej ušetřit i tím, že nebudeme věci vkládat do krabic či plastových boxů, ale jednoduše do plastových sáčků nebo pytlů s uzavíracím zipem. Oděvy a obuv, které chceme uchránit před pomačkáním a mechanickým poškozením, můžeme obalit jednou nebo více vrstvami bublinkové fólie. Takto je lze skladovat ve více vrstvách na sobě, každou věc lze snadno popsat a označit samolepicím štítkem na vnějším obalu.

dívka s fólií

Nářadí a pracovní pomůcky – máte-li rádi své věci v pořádku a chcete-li se na ně spolehnout tak, aby vám dobře sloužily řadu let, můžete je balit do fólie s bublinkami. Kupříkladu takové speciální nářadí a pomůcky, jako jsou zkoušečky elektrického proudu, plastové svorky, kolíčky, sponky, štětce, tužky, vodováhy, ruční pilky, ostré nože a další nářadí, které ukládáte mezi ostatní do boxů.

bublinková fólie

Izolační vrstva – když už jsme se zmínili o pracovních pomůckách, jednou z nich může být i vrstva bublinkové fólie položená na podlahu nebo na židli, kterou nechcete znečistit svým pracovním oděvem, a zároveň byste si rádi při práci dopřáli větší komfort. Fólie je navíc skvělý tepelný izolant, takže proč sedět na tvrdé a studené podlaze, když to není nutné.

Malování bytu může být zábavné – vymalovat byt vlastními silami je výhodné nejen z hlediska finančního, ale i kvůli lepší představě o požadovaném řešení. Můžete si sami namíchat barevný odstín, jak vám vyhovuje, pracujete vlastním tempem a ve vámi zvolené době a také se snažíte práci odvést poctivě. Nezanedbávejte také přípravnou fázi, zejména zabezpečení oken, dveří, svítidel a všeho dalšího, co v místnosti zůstává. Bublinková fólie prodej je skvělý prostředek pro tyto účely, fólie je poměrně pevná a odolná vůči roztržení, chrání povrch věcí před hrubším zacházením, podobně, jako při jejich stěhování.