Zahradní grily

Jednou z možností, která vyřeší zahradní grilování napořád, je výstavba venkovního krbu. Jeho služby ocení nejen milovníci grilovaných, ale i uzených specialit. Spodní část krbu slouží jako úložiště naštípaného dříví a mohou se tam přechovávat i nezbytné nástroje a potřeby k přípravě. Grilovat se může na otočném roštu, který je součástí zahradního krbu. Nebo pomocí grilovací jehly či plochého grilovacího rožně. Dobrým pomocníkem je přídavný krycí plech, kterým se dobře reguluje teplota připravovaného pokrmu.Zahradní gril

Klasický zahradní gril na dřevo nabízí svým majitelům pohodové grilování. Obzvláště všem romantikům, kteří se rádi dívají do otevřeného ohně. Grilovat na něm můžete jak velké kusy hovězího masa, tak vepřovou plec. Či pomalým způsobem masová žebírka. Kuřecí špízy, klobásy a zeleninu je vhodnější grilovat na dřevěném uhlí, které jej snadněji a rychleji přivede do potřebné teploty. A usnadní tak pohoštění pro větší množství lidí najednou.

Praktický zahradní gril na plyn bývá vybaven elektronickým zapalováním, litinovým grilovacím roštem, otočným regulátorem s LED osvětlením. Je oblíben pro svůj čistý a rychlý provoz. Plně nahradí kuchyňský sporák a připravit se na něm dá v zahradě i celý nedělní oběd pro rodinu. Jeho výkonnost oceníte i při větších přátelských posezeních. Menší typy se dají umístit na balkon či terasu.

Elektrický gril stojanový je oblíben pro svoji variabilnost. Je možné na něm grilovat všude, kde je zásuvka. Ať už v zahradě, v kuchyni či uliční slavnosti. Umožňuje rychle a spolehlivě vytvořit pohoštění pro větší množství lidí. A zaručuje, že si na něm všichni pozvaní pochutnají.Grilované pohoštění v zahradě

Zahradní ohniště na nožkách je určené do malých zahrad, ve kterých dokonale splní svoji funkci. Dají se na něm opékat buřty, na jeho horní mřížku se mohou naskládat naložená masa, špízy i zelenina. Vzhledem k jeho velikosti je v něm ideálním topivem dřevěné uhlí.

5/5 - (1 vote)