Staňte se salseros… zpestřete si letošní léto


Osm důvodů, proč tancovat salsu:
1.       Salsa (podobně jako řada dalších tanců) zpevní a vytvaruje Vaši postavu bez zbytečného
a otravného namáhání v posilovně – začnete-li ihned, na konci léta tak můžete zjistit, že jste v lepší kondici než kdykoli předtím.
hodiny tance
2.       Salsu je možné tancovat nejen v sále se speciálně upraveným povrchem, ale zejména ve venkovních prostorách – tanec na pláži nebo pod letním hvězdným nebem pro Vás jistě bude nezapomenutelným zážitkem.
3.       K salse nepotřebuje žádné speciální oblečení ani obuv – tančit se dá v tom, co je Vám pohodlné a dokonce bez bot.
4.       Salsu lze tancovat v páru (u zkušenějších tanečníků je možné vidět i střídání v rámci několika tančících párů), ale také samostatně – tuto možnost ocení zejména dámy, které by si rády zatančily, ovšem v okolí se nevyskytuje žádný protějšek, který by sdílel jejich nadšení.
5.       Salsa je zábavná – stačí jednoduchý rytmus, který můžete vyloudit na většinu perkusí
a společně s přáteli můžete prožít pohodové odpoledne plné zábavy, slunce a … možná i kapky alkoholu.
6.       Salsa z Vás učiní krále/královnu parketu – stačí se naučit základní krok, jednu dvě výměny
a k tomu dvě tři otočky a sestavíte celou řadu choreograficky velmi zajímavým, ovšem zároveň nepříliš těžkých tanečních variací.
7.       Salsa Vám zvedne sebevědomí – nemusíte být jednička v oblasti výpočetních technologií, miss world ani sportovec roku, přesto se po zvládnutí základního salsového kroku budete cítit jako ryba ve vodě a bude to na Vás také vidět.
tanečnice salsy
8.       Salsa je pikantní a žhavá – stejně jako příběhy, které chceme během letních měsíců prožívat
a utvořit si na ně vzpomínky, k nimž se budeme obracet v deštivých či jinak nepříznivých podmínkách podzimu a zimy.
 
Začněte proto se salsou co nejdříve. Během léta, podzimu, zimy, kdykoli. Ideálně hned zítra nebo ještě během dnešního dne!