Slevové poukazy

Pro někoho čas dovolených končí, pro jiného začíná. Rodiny s dětmi školou povinnými tráví někde dovolenou většinou o letních prázdninách, kdy mají i firmy často celozávodní dovolené. Znamená to větší provoz na silnicích, větší tlačenici na plážích a cyklostezkách a hledání parkovacích míst na dálničních odpočívadlech. A také si sáhnete hlouběji do kapsy.
Kdo se tomuto ruchu může vyhnout, vybírá si čas dovolené před nebo po letních prázdninách, kdy provoz lehce opadne a v letoviscích padá nejen počet turistů, ale i ceny. Člověk ušetří a více si odpočine. 
pražská ulice
Mimo hlavní sezónu také stoupá nabídka kratších i delších pobytů na slevových serverech. Kdo chce opravdu ušetřit a zároveň poznat zajímavá místa, či si užít pobyt v nových penzionech a hotelech, využívá často možnost zakoupení slevového voucheru. Někteří mají s vouchery negativní zkušenost. Tvrdí, že s nimi bylo zacházeno jinak, jako s podřadnými klienty nebo že slibované služby a úroveň ubytování neodpovídaly skutečnosti.
kanadský zámek
Já jezdím na voucher na dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend každý rok, většinou i několikrát. Špatnou zkušenost jsme zatím neměli. Náš dojem z pobytu byl vždy veskrze pozitivní.
Byli jsme nejen v Čechách, ale i na Slovensku, v Rakousku nebo v Německu. Chystáme se do Polska a do Maďarska. Kupuji hlavně relaxační wellness pobyty nebo pobyty ve větších městech, kam vyrážíme za památkami. Než voucher zakoupím, ověřuji si na stránkách hotelu ještě jednou, jaké služby nabízí a za jakou cenu.
hotelový pokoj s terasou
Může se totiž stát, že voucher vyjde dráž, než nějaký pobytový balíček přímo na stránkách hotelu. A také hledám recenze. Pokud je hodnocení pod 80% nebo pod 4 z 5 bodů, voucher nekupuji. Jen jednou jsme po příjezdu na zámek Loučeň museli  reklamovat pokoj, protože byl příliš malý a nevešla se do něj dětská postýlka. Vyšli nám ale bez problému vstříc.

5/5 - (1 vote)