Selvintech

Firma selvintech je skvělou formou pro přivýdělek z domova. Nemusíte se obtěžovat nikam chodit. Všechno zvládneme s vámi, vysvětlíme vám to všechno velice jednoduše. Pomůže vám to opravdu hodně. Naše firma nabízí krásné možnosti pro kohokoliv, kdo by chtěl najít třeba originální řešení vánočních ozdob. Naše firma má místo pro všechny, koho baví vytvářet krásné, dekorativní ozdoby. Všechna přání jsou pro nás uskutečnitelná.
červené koule a řetěz
Pokud byste si například přáli třeba udělat pro vaše zaměstnance malé vánoční překvapen a chtěli byste jim darovat takovou malou pozornost na stromeček, tak to jistě všechny musí zahřát u srdíčka, když jim to dáte. Nemusíme vyrábět jenom ozdoby na vánoční stromek, ale i ostatní dekorace, které mohou být součástí celého interiéru ve vašem domě či bytě. Třeba i talismany pro štěstí vyrobíme na zakázku, pokud máte třeba o známém nebo o členu rodiny, že má nějaký symbol pro štěstí, tak mu nechte vyrobit ručně originální talisman jen pro něj. Naše heslo je originalita, nevšednost, ruční výroba, vysoká kvalita a spokojenost.

vánoční medvídek

Práce z domova

Je to snadné a pro vás to je šance, kterou se posunete dopředu, vyděláte si nějaké ty kačky navíc, které mohou být dobré pro vaše třeba některé soukromé potřeby a tak dále. Nevšednost je také jedním z našich hesel. Snažíme se opravdu, ale opravdu hodně, abychom se všem, i těm nejnáročnějším lidem zavděčili. My toho zvládneme udělat hodně. Máme pro vás nachytaný určitý sortiment, ale pokud by se vám tohle třeba nezalíbilo, tak si vyberete právě individuální přístup. Vše je přes eshop, je to jednoduché, velice zábavné, opravdu jedinečné a jak jinak, než luxusní řešení. Máme několik recenzí, které vám jenom potvrdíme, že všechno je opravdu možné, že to není výmysl a naše firma opravdu existuje a hlavně funguje a má klientelu.