Problémy v podnikání znamenají větší finanční zátěž

Nejkrásnějším obdobím v podnikání je zřejmě začátek. Všechno vidíme tak hezky a růžově, i přesto, že jsme třeba realisté a moc dobře si uvědomujeme to riziko a s tím spojené velké množství financí, které musíme vynaložit, „zabitého“ času a spoustu naší investované energie, která se nám nikdy nevrátí. Přesto do toho jdeme naplno a věříme, že uspějeme se svým snem. Někomu se to podaří hned napoprvé, jinému to chvíli trvá, než se podnikání nebo firma rozjede.

Jenomže může přijít špatné období, kdy potřebujeme „pře financovat“ výdaje a nákupy. Vlivem nepříznivé situace se můžeme dostat dokonce až do dluhů a do dluhových pastí, ze kterých se nám zdá, že není úniku. Máte zatím jenom menší finanční problémy a přemýšlíte o půjčce? V tom případě vám možná pomůže americká hypotéka bez dokládání příjmů.

notebook

Tento druh podnikatelského úvěru nám pomůže v případě, že hledáme dlouhodobý úvěr, jedná se totiž o hypotéku, u které se samozřejmě ručí nemovitostí, takže dáváme do zástavy nemovitost, ze které můžeme získat například až 70% z její hodnoty. Doba splácení se přitom může nastavit až na dlouhých 30 let. Nízká splátka je samozřejmostí stejně tak jako by tomu bylo v případě banky, to se obávat nemusíte.

Podnikatelé a firmy nemusí uvádět svá daňová přiznání. Dokonce by nevadil ani záznam v registru dlužníků. Takže pokud vás už banka například odmítla, tak zde máte jedinečnou šanci to ještě zachránit.

ruce počítač

Peníze však musíte použít čistě do firmy, podniku, provozu, zkrátka a dobře v rámci podnikání. Ovšem můžete s nimi zaplatit v podnikání naprosto cokoliv, takže se můžete vymanit i z dluhových pastí, můžete splatit staré půjčky, můžete zaplatit exekuce, dluhy, nesrovnalosti a začít znovu. Jistě máte možnosti ještě otevřené, jen stačí překlenout špatné období a opět podnikání pořádně nastartovat. Od toho jsou zde půjčky a úvěry, které myslí i na špatné situace, do kterých se klienti mohou dostat a díky optimálně nastaveným podmínkám vám pomohou.