Podzimní oživení šatníku


Podzim je již pomalu za dveřmi, což pro mnoho žen znamená pouze jednu věc. Kompletní obměna šatníku. Letní šaty a sukně se sice musí zazimovat, ale to neznamená, že se musíte vzdát kompletně letních barev. Ba naopak.

Barevné bundy

Barevné svršky

Kvůli začínajícím nízkým teplotám, jsme velmi často nuceni nosit bundy či kabáty. Proč ale nosit stále jen tmavé barvy? Nejnovější Podzimní trendy předpovídají, že v letošní sezóně se budou výhradně nosit barevné kabáty, kožichy a bundy všech druhů. Samozřejmě je velmi důležité nezapomenout, že pokud se rozhodneme pro výrazný a živý svršek oblečení, tak by bylo jen velmi nevkusné k tomu dávat podobně barevný spodek. Barevné svršky rozhodně dokážou rozzářit ponurou podzimní náladu, ale vždy se musí kombinovat s citem pro detail a barvy.

Zajímavé doplňky

Další možností, jak vdechnout více života do Vašeho podzimního šatníku, je správná volba vhodných doplňků. Každá z nás je odlišná. A každé z nás se bude líbit jiný druh doplňků, což je naprosto v pořádku. Dnešní móda je tak skvělá, že nabízí možnosti pro každou z nás. Tedy minimalistické ženy mohou svůj podzimní outfit ozvláštnit například prstenem či náhrdelníkem. Avšak ne ledajakým. Doplněk by měl být velmi výrazný, aby zaujal již na první pohled. Pro ženy, které se nebojí experimentovat, je barevný šál skvělou volbou.
Pletené šály

Nadčasové boty

Jako poslední typ pro oživení monotónního šatníku je rozhodně důležité zmínit nadčasové boty. Každá z nás by měla vlastnit ve své skříni alespoň pár takových kousků. Je jedno, jestli se bude jednat o kozačky na vysokém podpatku či moderní tenisky. Důležité je, aby Vám byly příjemné. A pokud se v nich budete cítit dobře, tak Vás to celou rozzáří.

Nosit na podzim barevné věci? A proč ne! Stačí je jen správně zkombinovat a Váš doposud ponurý šatník na podzim se rázem promění.


5/5 - (2 votes)