Po starých žárovkách se vám stýskat nemusí

Stýská se vám také po klasických žárovkách? Nemusí, už dávno nejsou v kurzu a má to své důvody. Byly neúsporné a vykazovaly velké tepelné ztráty. Dnešní světelné zdroje jsou mnohem výhodnější. Kupříkladu světelné zdroje LED jsou v současnosti asi nejžádanější.

Proč tomu tak je? Jsou totiž mnohem úspornější a šetří vaše peníze. Možná vám to přijde divné, každý, kdo si jde koupit LED žárovku, se podiví nad vyšší pořizovací cenou. Ano, pořizovací cena je vyšší, ale LED žárovka vydrží v provozu mnohem delší dobu, nemusíte ji tedy kupovat stále a stále znovu. Na druhou stranu pak nemá žádné tepelné ztráty. Tím vším tedy šetří vaši peněženku.

myšlenka na žárovku

Nyní je vhodná doba na výměnu, zkuste LED světelné zdroje

Tak vidíte, nyní je ta správná doba vyměnit staré světelné zdroje za ty nové LED světelné zdroje, neprohloupíte. Pozor ale, při jejich výběru si dejte pozor na pár věcí. LED světelné zdroje totiž disponují mnoha možnostmi, o kterých se vám s klasickou žárovkou mohlo jen zdát https://www.lightpark.cz/svetelne-zdroje-led/.

Určitě tedy zohledněte:

· Světelný tok
· Teplotu světla
· Počet LED diod
· Typ patice a závitu

S pomocí LED světelných zdrojů a díky jejich možnostem si nyní můžete nejen doma vykouzlit různé atmosféry podle nálady. Romantické prostředí i prostředí pro zábavu, nic není problém.

náhradní žárovka

Vytvořte osvětlení na míru vám i celému prostoru

I v každé místnosti si můžete vytvořit konkrétní osvětlení, které si daný prostor zaslouží, to s klasickou žárovkou nešlo, ta svítila stále stejně. Nyní můžete mít jasnější světlo tam, kde vaříte nebo trávíte čas společně celá rodina a mírnější osvětlení v ložnici či koupelně. Osvětlit také lze jen určitá zákoutí a prostory.

S pomocí LED světelných zdrojů tak vytvoříte dokonalé osvětlení na míru celému bytu či domu a přesně podle potřeb všech obyvatel. Jestli jste doposud váhali a nechtěli své staré světelné zdroje opustit, tak jste právě dostali důvody, proč je vyměnit.

světelné poznání

Výměna starých světelných zdrojů za světelné zdroje LED se rozhodně vyplatí a nejen finančně.

1/5 - (1 vote)