Po čem muži touží

O Vánocích trpí každá živá bytost shonem po dárcích, vztahy nejen v rodině jsou vypjaté a lidé jsou nevrlí. Mamky se na vánoční svátky připravují vesměs od konce srpna, kdy neustále vymýšlí hordu dárků pro své ratolesti. Samozřejmě výběr dárků pro děti není tak složitý, jen o trochu více zatěžuje vnitřek peněženky. Jenže co po deseti letech manželství pořídit svému protějšku? Tíží vás pocit, že jste mu už všechno, co má rád, dala předchozí Vánoce.
ozdoběná krabička

Neotřepané nápady a dárky, které byste ani vy neočekávala

Inspirujte se v originalitě. Pokud tímto způsobem řešíte každoroční vánoční svátky, nebojte se hledat hlouběji. Je váš partner kreativní, je motivovaným, touží po zlepšení sám sebe? Na trhu pořídíte motivační diář plný vychytávek. Všechny podstatné informace jsou náhle na jednom místě a druhá polovička bude mít klid na duši. Rádi sportujete, jenže máte stará kola, ošoupané brusle a rozviklaná kolečka? Domluvte se mezi sebou, že si navzájem nadělíte nové kolečkové brusle, horská kola či běžky.  Společné zájmy nikdy neomrzí.
pohodička s kávou

Pokud miluje, touží být pospolu

Pro mnoho mužů je podstatné, aby jejich partnerka byla šťastná. Vědí, že Vánoce jsou pouhopouhé, v dnešní době komerční svátek, do kterého se nemusí investovat všechny ušetřené peníze. Obdarují vás praktickými věcmi či dobrým jídlem po celý rok. Na oplátku ocení vaši loajalitu, lásku, něhu a vytvoření sváteční pohody. Tím, že ho „nakrmíte“ bramborovým salátem podle receptu jeho milované babičky a skvělým kuřecím řízkem je zaručená cesta k utvoření radosti svému milému.
vánoční ozdoby
Neklesejte na mysli. Je-li váš partner chápavý a vy též, domluvte se, proberte to. Oba víte, že Ježíšek neexistuje. Není důvod dělat z toho tajemství, protože nalézt pod stromečkem dárek, co se vám nelíbí, je nadmíru smutné nejen pro vás, ale i pro partnera. Vyhněte se tomu obloukem a probuďte v sobě upřímnost.

4.5/5 - (2 votes)