Peníze snadno a rychle? Nebankovní hypotéka

Hypotéka patří k nejpopulárnějším úvěrům bankovních i nebankovních společností. Je to z toho důvodu, že nabízí nejvyšší možné částky za výhodných podmínek a s možností delší doby splatnosti, mnohdy až na 30 let. Nejčastějším cílem hypoték je pořízení vlastního bydlení, ale v případě americké hypotéky je možné peníze využít na úplně všechno.

zisk

Žadatelé se obvykle obracejí na banky, ale podmínky jsou natolik přísné, že ne každý tady na tento úvěr dosáhne. Někdy jsou důvodem neúspěchu nízké příjmy, nevhodná nemovitost nebo záznam v registrech dlužníků či nedoložení potřebných dokumentů. Méně přísné podmínky však zaručuje nebankovní hypotéka.
V první řadě je potěšující rychlost vyřízení, protože již po doložení pár údajů budete znát do 24 hodin odpověď. Žádost je možné podat také online, čím ušetříte nejen čas, ale zachováte si také soukromí a diskrétnost.

Co oceníte nejvíce, je minimum podkladů, které jsou k vyřízení potřebné. Často není potřebné doložit tradičním způsobem příjmy a jsou tolerovány i registry dlužníků, ve kterých figuruje vaše jméno.
Co však nelze vynechat v žádném případě je podmínka ručení nemovitostí. Bez zástavy nemovitosti není možné hypotéku získat. Výhodu však je, že nemusíte být vlastníkem takové nemovitosti a můžete tak ručit i majetkem třetí osoby, která dá k tomu souhlas.

pokladnička

Peníze můžete využít nejen na nákupy, ale třeba i na konsolidaci půjček, vyplacení nevýhodných půjček či jiných dluhů nebo exekucí. Díky tomu tak získáte šanci znovu žít důstojný a plnohodnotný život.
Doba splácení je možná na 1 rok až 30 let. Předčasné splacení bez sankcí je další výhodou, která vám umožní řešit hypotéku dle aktuálních potřeb a situace.
Šance získat vyšší obnos peněz bez zdlouhavého vyřizování a přísných podmínek. Řešení aktuálních potřeb pomocí peněz je tak víc dosažitelné ve velice krátkém čase.

4.5/5 - (2 votes)