Na tohle jen tak nezapomenete!

Nebaví Vás sedět každý večer doma, sledovat filmy nebo jít jednou za měsíc do kina? V tom případě si zakupte vstupenky na tato představení, o kterých si tu dnes povíme!
rozsypaní popkorn
SHOW JANA KRAUSE
Show Jana Krause je televizní talk show, která je vysílána na televizi Prima. Červený gauč, skvělý moderátor a kopa zábavy – toto přesně vystihuje tuto podívanou. Živé natáčení se koná vždy v úterý v divadle Archa. Hosté, kteří jsou zpovídáni, jsou pozvaní na základě návrhů od fanoušků. Pokud byste tam chtěli vidět svého oblíbence, tak jděte na jejich oficiální stránky a napište jim o něm. Pozvaní jsou odhalení vždy až ten večer, takže když si koupíte lístky, tak vlastně ani nevíte, koho uvidíte. Je to takové překvapení.
PARTIČKA
Kdo nezná Partičku, jako by nežil. Můžete se na ní podívat opět na Primě nebo na YouTube, ale naživo je to úplně jiný šálek kávy! Místo konání není stále, mění se. Lístky se dají zakoupit z pohodlí domova na webových stránkách ticketstream. Celé vystoupení spočívá v improvizaci, což to celé činí originálním. Po celou dobu se budete smát od ucha k uchu a jistě i po tom, co přijdete domů! A pokud jste šťastlivec, tak si Vás možná i pozvou na pódium!
večerní představení
COMEDY CLUB
I tento třetí tip na prožití hezkého večera je pokladem Primy. Tentokrát jde o „obyčejný“ stand up, který Vás nenechá klidné. Vystupují zde známé osobnosti, ale i budoucí hvězdy. Místo konání je Royal Theatre & Club Chic. Tickety si můžete zakoupit na webovkách goout. Spočívá to v tom, že komik předstoupí před diváky a hovoří na dané téma. Pokud nevíte, zda je toto to pravé pro Vás, podívejte se opět na YouTube nebo Prima Comedy Central. A Váš názor bude jasný!
Zkuste si zpříjemnit večer a zajít aspoň na jednu z těchto podívaných! Určitě nebudete litovat a začnete tuto kulturní vložku zařazovat do Vašeho života častěji.