Jak připravit nezapomenutelnou oslavu?

Jestliže připravujete dětskou oslavu narozenin, vsaďte na barevnost a pestrost. Pokud má oslavenec oblíbenou pohádkovou či jinou kouzelnou postavu, připravte oslavu s tímto tématem. Přestože každá oslava narozenin je výjimečná a originální, poradíme vám, co by na žádné oslavě nemělo chybět.

  1. Balónky

Balónky různých velikostí a tvarů nesmí chybět na žádné dětské oslavě. Ať už balónky nafouknete heliem či vzduchem, dodají oslavě tu správnou atmosféru. Balónky můžete vyměnit za piňatu s kterou se děti zabaví na dlouhou chvíli.

balónky s dortem

  1. Pohádková postava

Pozvěte na oslavu narozenin oblíbenou pohádkovou postavu oslavence. Ať už to bude princezna, kouzelník nebo superhrdina, neměli by chybět na žádné dětské oslavě. Postarají se vám o veškerou zábavu a vytvoří fantastickou atmosféru. Kde takového kouzelníka či pohádkovou postavu najít? Hledejte na dobře recenzovaných internetových stránkách nebo poproste někoho z vašich přátel zda by se tohoto úkolu neujal..

děvče jako víla

  1. Hry

Vymyslete zajímavé hry, kterých se budou moct zúčastnit všichni pozvaní společně. Hry vždy vybírejte v závislosti na věku a fyzické zdatnosti pozvaných dětí. Děti na konci každé hry můžete odměnit drobnou cenou, dejte si ale pozor, aby se oslavenec necítil dotčeně, pokud nevyhraje. Mezi hry můžete zařadit i barvy na obličej. Tváře mohou malovat dospělí či děti vyzvěte, aby se malovaly vzájemně.

  1. Občerstvení

Mezi občerstvením by nemělo chybět oblíbené jídlo a sladkosti oslavence. Kombinujte cukrovinky s ovocem a slanými jednohubky, aby vznikla rovnováha mezi všemi složkami jídla a děti následně neodcházely s bolestí břicha. Na žádné oslavě by neměl chybět ani narozeninový dort dost barevný na to, aby upoutal pozornost všech dětí. Dopředu se však informujte o veškerých potravinových alergiích hostů, aby všechny děti mohly neomezeně ochutnávat všechny podávané dobroty.